Сьогодні, 5 червня, відбувся черговий обмін полоненими. З російської неволі звільнили 185 військовослужбовців. Про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Також вдалося повернути одного цивільного, якого росіяни утримували в неволі з 2022 року. Додому повернули військовослужбовців ЗСУ, зокрема представників Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ДШВ, ТрО, ССО, ВСП, а також бійців Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.

Більша частина визволених сьогодні військових потрапила в полон у 2022-му році, а частина з них – під час оборони Маріуполя. Серед звільнених є учасник вертолітної операції – повітряного мосту до Азовсталі.

На Батьківщину повернули українців, що воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Херсонському, Запорізькому, Сумському, Київському, а також на Курському напрямку.

Наймолодшому звільненому 26 років, а найстаршому виповнилося 62 роки. Серед звільнених воїнів є два офіцери. Усі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають лікування. Їх забезпечать необхідними речами на перший час, також вони отримають належні виплати, пройдуть реабілітацію та реінтеграцію до суспільства після тривалої ізоляції у російській неволі.

Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як родині захисника оформити пільги, коли військовий перебуває на передовій
