У рамках навчаннях від ЄС з наданням допомоги Україні #EUMAM Німеччина також навчає українських військових знезараженню після застосування ядерних, біологічних та хімічних бойових отруйних речовин.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Як зазначає Даніель Разат, командир батальйону радіаційного, біологічного та хімічного захисту відзначив наполегливість українських військових, бійці мають справу з високомотивованими солдатами, які не закінчують навчання після восьми годин, а тренуються і навчаються зранку до пізнього вечора.



“Таке навчання відбувається на спецавтомобілях для де контамінації HEP 70, шість таких авто Німеччина вже передала Україні”, – повідомляють у Посольстві Німеччини у Києві.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підтримати людину з синдромом “вцілілого”? Поради від психологів платформи “Ти Як?”.

1 коментар