Біля памʼятника Шевченкові відбулась акція в підтримку зниклих та полонених воїнів. ЇЇ було приурочено до Дня десантно-штурмових військ.
Захід відбувся за ініціативи родин загиблих та зниклих десантників. Їх мета – нагадати про воїнів суспільству. Учасники тримали в руках плакати із закликами повернути військових додому.

Акція розпочалася хвилиною мовчання в памʼять про загиблих. Після цього учасники заспівали Гімн та запалили лампадки.
В центрі заходу було розташовано інсталяцію – столи із кавою та порожніми стільцями на яких висять кітелі військовослужбовців.

У заході прийняли участь родини бійців 80-ї, 79-ї, 46-ї, 95-ї, 25-ї бригад ДШВ та інших підрозділів Сил оборони.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власна справа чи нова робота: Superhumans запрошує ветеранів/нок взяти участь у новій програмі
