Кава мілітарі

“Завжди перші мають бути вдома”: у Львові відбулась акція на підтримку зниклих та полонених воїнів

Біля памʼятника Шевченкові відбулась акція в підтримку зниклих та полонених воїнів. ЇЇ було приурочено до Дня десантно-штурмових військ.

Захід відбувся за ініціативи родин загиблих та зниклих десантників. Їх мета – нагадати про воїнів суспільству. Учасники тримали в руках плакати із закликами повернути військових додому.


Акція розпочалася хвилиною мовчання в памʼять про загиблих. Після цього учасники заспівали Гімн та запалили лампадки. 

В центрі заходу було розташовано інсталяцію – столи із кавою та  порожніми стільцями на яких висять кітелі військовослужбовців.  

У заході прийняли участь родини бійців 80-ї, 79-ї, 46-ї, 95-ї, 25-ї бригад ДШВ та інших підрозділів Сил оборони. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власна справа чи нова робота: Superhumans запрошує ветеранів/нок взяти участь у новій програмі 

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

«Загартовані війною»: 15 кінострічок, які розповідають про українських оборонців на фронті

Наступна стаття

Як воно було: історія журналіста та ветерана Віктора Біщука

Схожі статті