24 травня стартував велопробіг “Шануємо пам’ять захисників України”, що розпочався з площі Поштової в Ужгороді з метою підтримка ветеранів війни, популяризації спортивної реабілітації та здорового способу життя серед ветеранської спільноти.
Про це пише пресслужба Мінветеранів.
Учасники-ветерани подолали півтори тисячі кілометрів Україною, Словаччиною, Чехією, Німеччиною, загалом, їх маршрут був “Ужгород-Дармштадт”,




Хочемо зазначити, що вони відвідали такі міста: Попрад (Словаччина), Нітра (Словаччина), Братислава (Словаччина), Брно (Чехія), Прага (Чехія), Вайден (Німеччина), Вюрцбург (Німеччина), Дармштадт (Німеччина), де зустрілися з місцевими представниками органами влади.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові можуть безкоштовно відвідати найбільшу науково-популярну конференцію в Україні.

1 коментар