У військовослужбовців з 1 лютого зміняться умови та особливості проходження служби. Розмір додаткової грошової винагороди військовим, які беруть участь у бойових діях, не змінюється, вони стосуватимуться лише тих хто у тилу, поза зоною бойових дій.
Про це повідомляє пресслужба Міноборони.
«Тепер виплати напряму залежатимуть від районів перебування військовослужбовців, складності й специфіки бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують, бійцям уріжуть щомісячні доплати в 30 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.
Бойові виплати у 100 тис. гривень на місяць будуть збережені українським бійцям, які воюють з противником на, безпосередньо на фронті. Те ж саме стосується сімей полонених та зниклих безвісти — виплати винагороди у розмірі 100 тисяч гривень для них також зберігаються.
«Анонсовані зміни торкнуться винятково військовослужбовців та співробітників системи МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковиків і курсантів ВВНЗ, офіцерів управлінь і штабів, а також деяких інших категорій», – зазначають у міністерстві.
Крім того, у міноборони повідомили та про збільшення основного грошового забезпечення – для військових воно не може бути меншим за 20100 грн на місяць, а для правоохоронних органів та рятувальників – не менше 17000 грн на місяць.
