Додому з полону повернулося ще 12 українців, з них п’ятеро важкопоранених, звільнені військові належать до Збройних Сил України, зокрема, 518 окремого батальйону спеціального призначення, 25-тої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, 95-ї окремої ДШБ, 93-тьої окремої механізованої бригади «Холодний Яр», 56-тої окремої мотопіхотної Маріупольської бригади, 57-го окремого стрілецького батальйону.
Про це 3 квітня повідомив у Telegram Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.
“Десять оборонців належать до солдатського та сержантського складу. Вони були захоплені в полон, зокрема, у боях біля Бахмута, сіл Опитного та Оріхово-Василівки на Донеччині, поблизу Кремінної та Червонопопівки на Луганщині. Також повернуто двох цивільних, яких агресор утримував як заручників: із села Липці Харківської області та Маріуполя”, – йдеться у повідомленні.
Хочемо зазначити, що від початку широкомасштабного вторгнення з полону звільнено вже 2005 українців.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Роздратування й апатія у ветеранів/-нок – як поводитися рідним: рекомендації психотерапевтки.
