20 листопада стартувало опитування, метою якого є перевірити роботу системи винагород за знищену та захоплену техніку ворога.
Згідно зі зведеннями Генерального штабу ЗСУ під час повномасштабного вторгнення Сили оборони знищили більш ніж 100 000 одиниць ворожої техніки. За кожну одиницю знищеної, або захопленої техніки передбачається винагорода у вигляді грошової премії або права на додаткову відпустку.
У додатку Армія+ стартувало опитування, яке має визначити, чи знають військові про право на винагороду, як воно реалізується та які перепони виникають на шляху отримання вказаних винагород.
Опитування у додатку триватиме два тижні від 20 листопада.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Загартовані війною»: 15 кінострічок, які розповідають про українських оборонців на фронті
