Кава мілітарі

Волонтере з Луганщини отримали відзнаку «Золоте серце»

Двоє волонтерів з Луганщини нагороджені відзнакою Президента України “Золоте серце”.

Про це повідомив голова ОВА Луганської області Сергій Гайдай.

«Нагороди отримали Сергій Рашко та Юрій Широков. Обидва евакуювали людей у найскладніший період. Вони врятували десятки життів мешканців області»,- йдеться у повідомленні.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Збір на зимову форму для Госпітальєрів

Наступна стаття

Близько 3000 безробітних залучено до “Армії відновлення”

Схожі статті

«Стрільниця – це не просто відновлений простір, це місце, створене спільними зусиллями з вірою, честю, культурою та майбутнім». У Львові запрацював муніципальний інклюзивний стрілецький комплекс 

У вівторок, 17 червня, у Львові, на місці історичного стрілецького товариства, відбулося відкриття унікального сучасного муніципального центру «Стрільниця».…
Детальніше