Двоє волонтерів з Луганщини нагороджені відзнакою Президента України “Золоте серце”.
Про це повідомив голова ОВА Луганської області Сергій Гайдай.
«Нагороди отримали Сергій Рашко та Юрій Широков. Обидва евакуювали людей у найскладніший період. Вони врятували десятки життів мешканців області»,- йдеться у повідомленні.
