На нараді з питань ветеранської політики обговорили питання виділення коштів у поточному році на розбудову реабілітаційних центрів, а саме тих, які знаходяться на території Львівської та Рівенської областей.
Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції.
Зокрема, на нараді обговорили подальші кроки реалізації наступних проєктів:
- Добудова філії Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Галичина”;
- Продовження будівництва корпусу лікувально-реабілітаційного центру ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб Рівненського обласного госпіталю.
Наразі узгоджуються питання щодо фінансування шляхом коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії для завершення будівництва зазначених реабілітаційних центрів.
Також, хочемо додати, що на території Рівненського госпіталю вже зводять 4-поверховий корпус стаціонарного лікування із приймально-діагностичним відділенням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Висновок для отримання забезпечення засобами реабілітації можуть видавати представники МСЕК, ВЛК та ЛКК.

1 коментар