Мінцифра спільно з eQualitie передали провайдерам по областях 127 батарей SBL, які допоможуть підтримувати мережу, поки немає живлення, так десятки тисяч людей зможуть користуватися інтернетом з відсутністю світла.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«Найскладніша ситуація з інтернетом зараз у Харківській, Донецькій, Київській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях. Тому більшість батарей передали саме туди. Загалом їх отримали 29 провайдерів з кожної області України»,– зазначив міністр.
Він зазначив, що команда Мінцифри продовжує вести перемовини з міжнародними організаціями, щоб Україна отримала більше обладнання, яке дозволить громадянам залишатися на зв’язку, коли зникає електроенергія.
