За ініціативи Мінветеранів у місті Яворів Львівської області, розпочалося впровадження “Єдиного вікна ветерана”, яке надасть можливість населенню, що стали на оборону держави, можуть отримати безплатні послуги.
Про це пише пресслужба Мінветеранів.
Як зазначає директорка Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслана Приходька, створити “єдине вікно ветерана” стало можливе після внесення змін у розпорядження Кабміну N°523, у якому передбачено ряд ветеранських послуг, які на сьогодні є обов’язковими для надання в ЦНАПах по всій території України.
“Відтепер звернення до надавачів послуги, зокрема і до Мінветеранів, здійснюється через платформу ЦНАПу. Ми працюємо над створенням такого простору, в який міг би звернутися ветеран війни або член родини загиблого захисника, він завжди точно потрапив би за адресою для того, щоб врегулювати те чи інше питання, отримати ту чи іншу послугу”,- додає директорка.
Хочемо додати, що у рамках запровадження такого вікна, між Яворівською міською радою та Мінветеранів було укладено меморандум у співпрацю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прикарпатському громадському центрі правосуддя відбулася зустріч з ветеранами.

1 коментар