3 вересня, у Львові відбувся півмарафон на дистанції: 21 км, 5 км, та 1,6 км, у якому взяли участь ветерани та ветеранки. Особливість цьогорічного марафону є збір коштів, частину яких передадуть благодійному фонду “Незламні” для облаштування дитячої реабілітації в лікарні Святого Миколая.
Про це пише пресслужба Львівської міської ради.
Організатори півмарафону ввели нову дистанцію “Миля Незламності” у якій взяли участь Герої-захисники та незламні українці, серед яких 12-ти річна Яна Степаненко, що отримала поранення під час обстрілу вокзалу у Краматорську.


Загалом у заході взяли участь близько 1800 учасників-аматорів та 65 спортсменів, адже в рамках події відбувалися два чемпіонати України – на дистанціях 21 і 5 км.


Слід зазначити, що у Львові така ініціатива щодо проведення півмарафону зародилася ще у 2016 році, але надалі – він був призупинений через війну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як документувати порушення прав людини та норм МГП окупантами: рекомендації.

1 коментар