Хартія-Хаб запрошує львів’ян на зустріч із представниками 7-ї артилерійської бригади «Ґреґіт» 2-го корпусу НГУ «Хартія». Подія відбудеться у четвер, 28 травня, о 19:00 у Львові. Про це повідомляє Львівська міська рада.
«Ґреґіт» – це нова артилерійська бригада, де працюють командири з бойовим досвідом, які пройшли шлях від рядових бійців до управління підрозділами, і будується система, де відповідальність за людей та якість підготовки є базовими принципами. Підрозділ орієнтований на високоточне ураження російських окупаційних військ і поєднує бойовий досвід, технології та постійне навчання.
«Завдяки цілодобовій розвідці БПЛА та коригуванню в реальному часі, артилерія втратила потребу у вистрілюванні сотень снарядів «по площах». Там, де БпЛА – про точність, кожен постріл арти намагаються зробити «ударним кулаком», що завдає масштабних уражень противнику», – зазначають організатори.
Під час зустрічі буде можливість особисто поспілкуватися з тими, хто створює артилерію майбутнього. Учасники події дізнаються, як цивільні навички перетворюються на військову перевагу, та як працює нове українське військо, де поважають і цінують кожну людину.
Також говоритимуть про:
- роботу артилерії у сучасній війні;
- взаємодію з розвідкою та БПЛА;
- навчання та підготовку особового складу;
- вакансії у бригаді;
- повернення з СЗЧ, переведення та службу в 2-му корпусі НГУ «Хартія».
Реєстрація обовʼязкова за посиланням. Адресу локації повідомлять зареєстрованим учасникам напередодні події.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах відбувся перший етап Всеукраїнських змагань «Ігри ветеранів»
