У заході взяли участь ветерани та військовослужбовці з усіх куточків країни. Вони зібралися, щоб вибороти право представляти Україну на міжнародних змаганнях VETERANS GAMES UA, що відбудуться восени у Валенсії. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

У перший день учасники змагалися у стрільбі з лука та настільному тенісі. На другий день відбулося змагання з кросфіту. Урочистий старт змаганням дали Міністерка у справах ветеранів України Наталія Калмикова та начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Загалом у змаганнях взяли участь:
- стрільба з лука – 81 учасник;
- настільний теніс – 128 учасників;
- кросфіт – 80 учасників.

Спортивна програма була максимально інклюзивною та адаптивною, передбачаючи змагання у категоріях для осіб з ампутаціями, спінальними травмами, вадами зору та інших групах, що дозволило кожному і кожній проявити свій потенціал.

Всеукраїнські змагання «Ігри ветеранів» реалізує Міністерство у справах ветеранів України на виконання Стратегії ветеранської політики та реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, розробленої за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
Фото: Міністерство у справах ветеранів України
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві відбудеться фінал першого українського відбору до європейського чемпіонату зі слему
