Почалися зйомки нового документального фільму про 26 артилерійську бригаду, яка перебуває на Житомирщині. Ця кінострічка розповість про воїнів артилерійської бригади та їх участь у війні після повномасштабного вторгнення.
Про це розповів Суспільному, режисер стрічки Олексій Гончарук.
“Ми хочемо показати роль артилерії після повномасштабного вторгнення з новими викликами, які дала війна. Адже ми зараз не стоїмо на лінії розмежування, яка була відведена до 24 лютого, і як застосовуються на практиці та старі зразки зброї, які були в арсеналі української армії, і новітні зразки зброї, які надійшли в бригаду від наших західних партнерів. Тобто в чому “нова сила” нашої артилерії”, – розповідає режисер.
Слід зазначити, що це вже третій фільм про 26 артилерійську бригаду, після “Ultima Ratio: “Роман Дашкевич” та “Луна 333”. Автором сценарію нового фільму, як і багатьох невеликих відеоробіт, присвячених бердичівським артилеристам.


На сьогодні знімальна група має вже відзняті кадри роботи артилерії в бойових умовах, інтерв’ю з військовими, а також аматорське відеознімання, тих подій, які фільмували самі бійці на передовій. За словами режисера, кінострічка вийде орієнтовно весною 2023 року.
