Кава мілітарі

Сєвєродонецьк. «Весна до міста не прийшла» : як виглядає місто зараз

Сєвєродонецьк – це не просто ще один після Маріуполя великий промисловий центр на Сході України за який точаться бої. Сєвєродонецьк та сусідній Лисичанськ мають стратегічне значення, оскільки біля міста проходить траса, що з’єднує Лисичанськ із Бахмутом у Донецькій області, через яку здійснюється постачання українських військових. Зараз Сєвєродонецьк – це одна велика руїна.

Про ситуацію у місті, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Хтось евакуювався у перші дні-тижні вторгнення і ще запам‘ятав своє рідне місто більш-менш «живим». Хтось їхав в уже надскладний час і бачив як місто з кожним пострілом руйнували все сильніше.

«Коли ми деокупуємо Сєвєродонецьк – ми вжахнемося. Те, що ми побачимо, коли зайдемо в місто – ще раз розіб’є серця – бо це гірше за Прип‘ять. Це, коли відчуття хоч якогось життя там взагалі відсутнє», – йдеться у повідомленні.

Голова ОВА, зазначає, що міста Луганщини дуже розбиті, росіяни зробили все, аби вбити наші населені пункти, а зараз продовжують їх дограбувати. Окупанти розуміють, що бійці ЗСУ уже близько.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТрО та MEGOGO створили аудіосеріал про героїчну оборону Ірпеня.

Total
0
Shares
1 коментар
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Головні рекомендаційні правила зачищення міст від залишків ворожих груп від Сил ТрО ЗСУ

Наступна стаття

В Берліні відбулася презентація другого випуску українського журналу про війну

Схожі статті