Радіо “Накипіло” запустили в ефір обговорення тематики “Стосунки після втрати партнера/нки” разом з Наталією Завгородня.
Наталія Завгородня є психотерапевткою й авторкою програми “Психотерапевтична п’ятихвилинка” та “Просто про”.
“Утрата близької людини — подія, що ділить життя на до і після. У прямому значенні цього слова. Бо багато чого залишилося там — у світі, де можна було просто потримати за руку найріднішу людину. Помер цілий усесвіт, бо з утратою партнера/-ки ми втрачаємо й наше життя з ним / нею — теперішнє і майбутнє — наш мікрокосмос навіки згасає. Але життя триває, і воно переможе все. За цими словами стоїть упевненість, що смерть і темрява одного ранку зміняться на цікавість, очікування нового, прагнення розвитку, пошук задоволення та, звичайно ж, зустріч любові”.
У рамках запису ви можете дізнатися про те, як пережити втрату, як відновити себе та дати новий старт для себе.
Прослухати запис можна за посиланням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисники/ниці та члени їхніх сімей можуть доєднатися до програми соціального відновлення, що реалізовується на Черкащині.
