Сьогодні, 3 листопада, відзначають два важливих свята нашої української армії, а саме: День інженерних військ та День ракетних військ та артилерії!
Ці два свята нагадують нам, що дякуючи воїнам та фахівцям, які присвятили своє життя обороні нашої країни, ми можемо жити та працювати під українським прапором.
Інженерні війська відзначаються за своєю невід’ємною роллю в забезпеченні інфраструктури та безпеки, а ракетні війська та артилерія відзначаються у забезпеченні оборони та національної безпеки.
Нехай наші інженери, ракетники та артилеристи завжди будуть міцними та завзятими, захищаючи нашу країну від агресора. Дякуємо їм за їхню відвагу та вірність!
“Дякую кожному воїну-інженеру, ракетнику, артилеристу за службу та захист України! За те, що самовіддано зупиняєте ворожі навали, визволяєте нашу землю, уражаєте окупантів у найбільш болючі місця і демонструєте справжню силу і міць українського війська”, – написав у своїх соцмережах Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.
Нехай ці свята будуть нагадуванням про важливість роботи наших військових і фахівців для нашої країни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 20 тисяч військовослужбовців взяли участь у навчання з тактичної медицини.
