Станом на лютий 2023 року, уже понад 25 тисяч осіб подали заявку на вступ до “Гвардії наступу” і близько 5% заявок подали жінки.
Про це в інтерв’ю Суспільному повідомила заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко.
Міністерство не очікувало такої кількості заявок, але уже здійснює обробку даних й планує формування бригади із десятків тисяч добровольців.
“Можу вам сказати, що ми навіть не очікували такої кількості заявок. І дійсно їх надійшло багато. Вони вже зараз опрацьовуються. І цікавим є те, що близько 5% від всіх поданих заявок подано жінками, тобто навіть жінки в нас мають бажання сьогодні долучитися до Гвардії наступу”, – сказала вона.
Оголошення інформації щодо точної кількості осіб у добровольчих формувань із міркувань безпеки не повідомляють. Катерина Павліченко, зазначає, що це дійсно мотивовані люди, які сьогодні мають бажання і розуміння, що хочуть бути дотичними до нашої перемоги і дати відсіч ворогу, і звільнити ті території, які наразі досі перебувають під окупацією, але повністю мають належати Україні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінки на фронті та у тилу: історія “Землячок”.
