Уряд Республіки Корея надав Україні 100 авто – пікап «Ssang Yong Musso» та 5 мініекскаваторів «DOOSAN DX17Z», це все здійснюється у вигляді гуманітарної допомоги.
Цю передачу надали в честь дня ЗСУ з порту м. Інчхон до України.
Про це повідомили на своїй сторінці Facebook Посольство України у Республіці Корея.
Також слід зазначити, раніше Посол України у Республіці Корея повідомляв, що окрім авто, республіка планує передати у вигляді гумдопомоги 20 генераторів потужністю 450-500 кВт. Доставлення генераторів планується здійснити чартерним авіарейсом 12 грудня 2022 року.



