Кава мілітарі

Реабілітація ветеранів Другої світової та російсько-української війни: Новий випуск радіо “Накипіло”


У новому випуску радіо “Накипіло” розмова Володимира Носкова з Ігорем Шрамком, священиком, юристом керівником ГО “Відлуння війни” та тренером таборів для незрячих захисників.

У подкасті “Пліч-о-пліч”, що виходить на Радіо “Накипіло” керівник реабілітаційного напрямку організації ГО “Спілка ветеранів та осіб з інвалідністю “Відлуння війни” Ігор Шрамко розповів про роботу реабілітаційного центру для ветеранів з порушенням зору.

Реабілітаційний заклад запрацював у жовтні 2024 року у Харкові, який надає послуги для ветеранів російсько-української війни, а також для учасників Другої світової.

Працівники центру допомагають опанувати ходьбу з тростиною, навчають орієнтуванню в просторі та застосуванню новітніх технологій.

Також у випуску розповіли історію ветерана Віталія з позивним “Верес”, який втратив зір внаслідок поранень. Сьогодні чоловік веде власний блог, де розповідає про життя незрячої людини та демонструє своє захоплення кулінарією.

Повний випуск нового подкасту можна послухати за посиланням

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шлях ветерана в ІТ: як опанувати нову професію?

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Одноразова допомога для сімей загиблих Захисників/ниць: УВФ запрошує на вебінар

Наступна стаття

Дослідження генеалогічного дерева: можливість для ветеранів/нок Хмельниччини

Схожі статті

600 млрд

Росія завдала Україні збитків на 600 мільярдів євро, повідомила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Також вона запропонувала…
Детальніше

Благодійна організація “Після служби” запустили програму “Допомога ветеранам/нкам”

Ветерани та ветеранки  російсько-української війни можуть отримати допомогу для розв’язання їхніх проблем, взявши участь у програмі від благодійної…
Детальніше