На деокуповані громади Харківщини передали дві швидкі допомоги, ці автомобілі надали польський фонд «Life&peace», який знаходиться у Варшаві.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Михайло Харнам.
«Через російську агресію чи не щодня зазнають пошкоджень автівки екстреної меддопомоги. А вони нам зараз вкрай необхідні цілими та справними. Ще будемо вирішувати, куди саме спрямуємо їх, але, ймовірно, це буде Куп’янська та Вовчанська громади. Отримані «швидкі» мають гарний технічний стан, тож незабаром спрямуємо їх за призначенням», – сказав Михайло Харнам.
Нові «швидкі» передають у Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Харківській області. Потім їх розподілять між деокупованими громадами.
Слід додати, що окрім двох автівок екстреної медичної допомоги для громад, також надали передали генератор для 127-ї Окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.







1 коментар