Зі знімків супутника, в окупованому Маріуполі, видно будинок – найбільший морг у місті, хоч окупанти заявили про діагностичний центр, побудований для мешканців.
Про це заявив радник голови міста – Петро Андрющенко.
Фотографію будівлі у Маріуполі Maxar Technologies опублікувала 3 грудня, назвавши її “нещодавно збудованим військовим комплексом” росіян.


“На фото не військова база. На супутникову фото ми бачимо той самий найбільший морг, які росіяни замаскували під діагностичний центр. Найбільший морг на території Донецької області”, – написав Петро Андрющенко.
На мапі, яку показує радник мера міста, поряд знаходиться лікарня швидкої допомоги.
