8 серпня у Львові поблизу 6-ї комунальної поліклініки відбулася ще одна акція донації у мобільному центрі крові в рамках проєкту “Моя кров. Твоє життя. Наша перемога”.
Завдяки 31 доброму серцю вдалося зібрати ще 14 літрів крові, що вже дозволяє врятувати життя майже сотні військовослужбовців, які зазнали крововтрати та потребують переливання.

«Донатити кров — необхідно, — ділиться з нами одна з донорок, Наталя, — думка про те, що моя кров допоможе нашим захисникам, зігріває мене та надає сил працювати далі».
Усередині бладмобілю є все необхідне для комфортної та безпечної процедури здачі крові, а саме:
- Лабораторія для огляду загального стану здоров’я;
- 5 ліжок для зручності донорів;
- Місце відпочинку після самої процедури;
- Сучасне обладнання для зберігання та транспортування крові.
На місці донації працюють медики Першого медичного об’єднання Львова та команда волонтерів, що супроводжують донорів протягом усього процесу. Фудкорт ветеранського соціального бізнесу “Кава Мілітарі” пригощає донорів та гостей смаколиками зі свого меню.

Слідкуйте за анонсами про наступні донації та долучайтесь до акцій збору крові! Детальніше про умови для донорів та реалізацію проєкту читайте на сайті Donor.ua
Проєкт “Твоя кров. Моє життя. Наша перемога” реалізується спільно у партнерстві Першого територіального медичного об’єднання Львова, ГО “Народна самооборона Львівщини”, ДонорUA та ГО “Ветеран Медіа”.
