Кава мілітарі

Цього березня у ворога рекордні втрати у артилерії та бойових броньованих машинах

Фото: ЗМІСТ

Статистику навели у повідомленні Міністерства оборони України.

Відомо, що в період з 1 по 31 березня 2025 року Сили оборони України знищили найбільшу кількість російських артсистем та бойових броньованих машин від початку повномасштабного вторгнення.

Відтак у березні ворог втратив:

  • 1644 одиниці артилерійського озброєння (3990 одиниць від початку року) 
  •  607 броньованих машин (1813 одиниці від початку року). 
  • 3545  автомобілів та автоцистерн (9971 одиниць від початку року). 
  • 272 танки (833 одиниці від початку року). 

Найбільше танків українські Захисники знищили у жовтні 2023 року, а саме – 521 машину.

Санітарні та безповоротні втрати окупаційного війська за минулий місяць склали 41 160 осіб (125 970 від початку року). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Контракті 18-24” розширили перелік бригад, до яких можуть приєднатись рекрути

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Як цивільні стають військовими. Центр ініціатив «Повернись живим» опублікував нове дослідження про загальновійськову підготовку

Наступна стаття

Стартувала реєстрація на UNBROKEN GAMES 2025

Схожі статті

“Слідуй за мною, роби, як я”: понад сотні військових днями розпочали навчання у центрі командування Сил ТрО

На базі 150-того навчального центру Командування Сил ТрО ЗСУ днями розпочали навчання понад сотня військовослужбовців на черговому курсі…
Детальніше