Сьогодні, 17 липня, у Київській міській раді ухвалили зміни, тепер сім’ї Захисників і Захисниць, які перебувають у полоні або зникли безвісти можуть отримувати щорічну та щомісячну матеріальну допомогу.
Про це повідомила Заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Ідеться про:
- непрацездатних дружин і чоловіків;
- батьків, неодружених повнолітніх дітей, які мають статус особи з інвалідністю I, II, III групи;
- малолітніх та неповнолітніх дітей, пасинків і падчерок Захисників та Захисниць, які перебувають у полоні або зникли безвісти.
Також, хочемо додати, що до цих соцвиплат входить безоплатне харчування для дітей військовослужбовців у комунальних закладах освіти – ще один із способів, яким міська влада може підтримати сім’ї.
Детальніше ознайомитись із проєктом рішення можна за посиланням.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не можна тримати у собі та до чого це може призвести? Платформа “Ти Як?”.

2 коментарі