Кременчуцька міська рада прийняла рішення щодо переоблаштування «Пунктів незламності» на колеса, для їх мобільності. І у разі блекауту він курсуватиме більш віддалені частини міста, за для допомогти людям які не мають можливості пересуватися самостійно.
Про це розповіли у пресслужбі телеканалу ТСН.
«Ці машини будуть їздити містом, забезпечувати стаціонарні “Пункти незламності” усім необхідним, підвозити паливо», – розповів міський голова Кременчука Віталій Малецький.
“Пункти незламності” на колесах допомагатимуть літнім людям та недужим, яким тяжко дістатися до стаціонарних пунктів обігріву. Тож підзарядити телефони, зігрітися гарячим чаєм та перекусити деякі жителі міста зможуть просто біля власних будинків.
У цих мобільних пунктах будуть генератори та необхідне обладнання для поточного ремонту комунікацій та надання допомоги кременчужанам.
