У Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України роз’яснили як викликати допомогу під час блекауту.
Про це в ефірі телеканалу Суспільне заявив речник Держспецзв’язку Володимир Кондрашов.
Якщо ваша мережа з якихось причин недоступна, проте доступна будь-яка інша мережа мобільного оператора, в налаштуваннях свого смартфона ви можете вибрати іншу мережу.
Для цього потрібно просто вимкнути автовибір мережі, знайти доступну мережу, зареєструватися в ній і таким способом можна телефонувати та відправляти SMS-повідомлення на будь-яку мережу.
Якщо відсутній зв’язок на телефоні, слід відправити SMS з необхідною інформацією рідним і близьким, у яких може бути краща ситуація зі зв’язком, щоб вони вже викликали екстрені служби.
Слід нагадати, що у випадку відсутності світла працюють пункти незламності, які забезпечені зв’язком як фіксованим і мобільним.
Крім того, Держспецзв’язку рекомендує використовувати в багатоквартирних будинках у певних випадках месенджери, які працюють без мобільної мережі, тобто месенджери, які працюють на технології “Bluetooth”. Це Bridgefy, FireChat і подібні.
Кондрашов також зазначив, що у випадку відсутності світла фіксовані лінії, тобто стаціонарні телефони, будуть працювати, якщо АТС зарезервована.
У крайньому разі, якщо з якихось причин не вдалося найти зв’язок, то можна звернутися до правоохоронців та військовослужбовців, які як правило, охороняють ті чи інші об’єкти, також мають інші засоби зв’язку. Це рації, якими можна скористатися у будь-якій ситуації.
