Голова Луганської ОВА, поділився фотографіями зруйнованого міста Рубіжне.
Зруйновані житлові будинки, підприємства, майже стерті з лиця землі, величезні жахливі вирви, спалені цивільні автівки та заржавіла військова техніка — все це справляє гнітюче враження. Мешканці раніше 60-тисячного міста вимушені виживати під «керівництвом» окупаційної адміністрації в нелюдських умовах — без комунікацій, достатнього медичного і продовольчого забезпечення.
«Коли ми деокупуємо Сєвєродонецьк та Рубіжне, ми вжахнемося… те, що ми побачимо, коли зайдемо в міста, ще раз розіб’є серця — бо це гірше за Прип‘ять…це, коли відчуття хоч якогось життя там взагалі відсутнє», — написав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай та опублікував фото Рубіжного.
За його словами, міста дуже розбиті внаслідок бойових дій. Росіяни доклали максимум зусиль, щоб зруйнувати населені пункти..А окупанти тим часом продовжують дограбувати міста та села, відчуваючи, що ЗСУ вже близько.








