Кава мілітарі

Рубіжне – як виглядає одне з міст на Луганщині

Голова Луганської ОВА, поділився фотографіями зруйнованого міста Рубіжне.

Зруйновані житлові будинки, підприємства, майже стерті з лиця землі, величезні жахливі вирви, спалені цивільні автівки та заржавіла військова техніка — все це справляє гнітюче враження. Мешканці раніше 60-тисячного міста вимушені виживати під «керівництвом» окупаційної адміністрації в нелюдських умовах — без комунікацій, достатнього медичного і продовольчого забезпечення.

«Коли ми деокупуємо Сєвєродонецьк та Рубіжне, ми вжахнемося… те, що ми побачимо, коли зайдемо в міста, ще раз розіб’є серця — бо це гірше за Прип‘ять…це, коли відчуття хоч якогось життя там взагалі відсутнє», — написав голова Луганської ОВА Сергій Гайдай та опублікував фото Рубіжного.

За його словами, міста дуже розбиті внаслідок бойових дій. Росіяни доклали максимум зусиль, щоб зруйнувати населені пункти..А окупанти тим часом продовжують дограбувати міста та села, відчуваючи, що ЗСУ вже близько.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Умови відбору для участі в “Іграх Нескорених”

Наступна стаття

Заходи від Veteran Hab Вінниця

Схожі статті

Для родин військових створили правозахисний центр “Правовий навігатор”

Команда спільноти “Принцип” створили правозахисний центр “Правовий навігатор для родин військових”. Ця платформа – це правова інформаційна база…
Детальніше