Кава мілітарі

Цього березня у ворога рекордні втрати у артилерії та бойових броньованих машинах

Фото: ЗМІСТ

Статистику навели у повідомленні Міністерства оборони України.

Відомо, що в період з 1 по 31 березня 2025 року Сили оборони України знищили найбільшу кількість російських артсистем та бойових броньованих машин від початку повномасштабного вторгнення.

Відтак у березні ворог втратив:

  • 1644 одиниці артилерійського озброєння (3990 одиниць від початку року) 
  •  607 броньованих машин (1813 одиниці від початку року). 
  • 3545  автомобілів та автоцистерн (9971 одиниць від початку року). 
  • 272 танки (833 одиниці від початку року). 

Найбільше танків українські Захисники знищили у жовтні 2023 року, а саме – 521 машину.

Санітарні та безповоротні втрати окупаційного війська за минулий місяць склали 41 160 осіб (125 970 від початку року). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У “Контракті 18-24” розширили перелік бригад, до яких можуть приєднатись рекрути

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Як цивільні стають військовими. Центр ініціатив «Повернись живим» опублікував нове дослідження про загальновійськову підготовку

Наступна стаття

Стартувала реєстрація на UNBROKEN GAMES 2025

Схожі статті

Автошколи для осіб з інвалідністю: реалізується проєкт безкоштовного навчання для ветеранів та членів їх сімей, які мають інвалідність

Флагманський проєкт “Автошколи для осіб з інвалідністю” реалізується у рамках ініціативи “Без бар’єрів” Першої леді України Олени Зеленської.…
Детальніше