6 червня у Львові на стрілецькому стенді (вул. Єрошенка, 34) відбудеться відкрите тренування зі стендової стрільби для військових ветеранів. Захід проходитиме з 15:30 до 18:00.
Очікується, що участь у тренуванні візьмуть понад 40 осіб, серед яких ветерани, які проходять реабілітацію в Центрі комплексної реабілітації «Галичина», реабілітаційному центрі «Незламні» («Unbroken»), Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, а також члени їхніх сімей.
Перед початком тренування для учасників проведуть інструктаж з техніки безпеки та навчання стрільбі з гладкоствольної зброї по мішенях. Захід організовано в рамках обласного проєкту реабілітації військових та ветеранів через спорт – «Ліга Нескорених». Участь у тренуванні безкоштовна.
Керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як зазначив: «З моменту презентації проєкту вже провели 73 заходи з 15 видів спорту, з яких найбільш популярними є боротьба самбо, армрестлінг та стрільба з лука. Участь у цих заходах взяли близько 200 ветеранів з інвалідністю та військових, що проходять відновлення та реабілітацію у закладах Львівщини».
Для уточнення деталей можна звертатися до контактних осіб:
- Олег Білик: +380 50 823 89 19
- Уляна Штангрет: +380 67 980 98 30
