Попри тяжкі бої на Донеччині в Соледарі досі перебуває мирне населення, які на постійно знаходяться в укритті через постійні обстріли.
Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
«Всі люди, які мали бажання, до настання найтяжчої ситуації виїхали, їм було забезпечено таку можливість, за схемою евакуації, станом на зараз, у самому місті перебуває 523 людини, які на разі, не хочуть виїжджати», – зазначає голова ОВА.
