Україна просить Євросоюз щомісяця постачати по 250 тисяч артилерійських снарядів, — пише Financial Times з посиланням на листа глави Міноборони Резнікова.
У листі до своїх міністрів оборони країн ЄС Резніков пише, що через проблеми з постачаннями ЗСУ вистрілюють лише п’яту частину снарядів, які вони могли б застосувати.
Якби ми не були обмежені кількістю наявних артилерійських снарядів, ми могли б використовувати повний боєкомплект, а це 594 тис. снарядів на місяць. За нашими оцінками, для успішного виконання бойових завдань мінімальна потреба становить не менше 60% повного боєкомплекту, або 356,4 тис. снарядів на місяць, – написав Резніков.
