Медики обласного центру екстреної медичної допомоги з Дніпровщини отримали від Львівських волонтерів понад 600 сертифікованих бронежилетів, вони виготовлені з надвисокомолекулярного поліетилену, тому зручні та легкі.
Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної ради.
«Отримані бронежилети відіграють важливу роль, оскільки лікарям та фельдшерам доводиться тривалий час працювати в умовах небезпеки, під обстрілами. Завдяки волонтерам наш особовий склад, який виїжджає рятувати життя людей – більш захищений», – повідомив Радій Шевченко, керівник обласного центру екстреної медичної допомоги.






Слід зазначити, що у бронежилетах велика площа захисту для більшої надійності, також є кишені для зберігання необхідних медикам речей та кріплення під турнікет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські комунальники отримали 354 бронежилети.
