Кава мілітарі

Ветерани приймуть участь у відкритті хокейного  на честь першого хокейного матчу зіграного у Львові

У відкритті турніру “Гаківка-2025” візьмуть участь ветерани з ампутаціями нижніх кінцівок, які увійдуть до складу команди з следж-хокею.

Турнір відбудеться 25-26 січня 2025 року у Новояворівську, на арені “Айсберг”. Його присвячено 100-річчю першого хокейного матчу у Львові, який відбувся між командами “Лехія” та “Чарні” на ставку “Світезь”.

Організатори розповіли, що у Новояворівську відбувається формування команди зі следж-хокею до якої увійдуть ветерани з ампутаціями нижніх кінцівок.

Члени команди приймуть участь у церемонії відкриття турніру, а саме – здійснять показовий виїзд з прапорами своїх бригад та вкинуть шайбу на старті першого матчу.

У турнірі приймуть участь команди зі Львова, Новояворівська, Богуслава, Кременчука, Києва, Вінниці та Калуша. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветерани взяли участь у міжнародному кемпі з следж-хокею

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

У Львові відбудеться Антиконференція з питань працевлаштування ветеранів/нок: як долучитись?

Наступна стаття

Електронна Первинна медична картка: нововведення у ЗСУ

Схожі статті

Київ Мілітарі Хаб запрошує учасників бойових дій та їх сім’ї на безоплатні правові консультації

Київ Мілітарі Хаб пропонує учасникам бойових дій та їхнім сім’ям безоплатні правові консультації. Консультації проводяться щопонеділка з 10:00…
Детальніше