На сьогодні почав свою роботу, у тестовому режимі, спортивно-реабілітаційний центр ім. Олега Кравця в Ужгороді на вулиці Франтішека Тіхого 13 б. Поки центр відвідуватимуть 30 осіб з інвалідністю із Закарпаття, які проходитимуть реабілітацію.
Про це пише пресслужба Ужгородської міської ради.

У центрі, поки працюватимуть тільки чотири кабінети. Перший – профільних спеціалістів, де вони прийматимуть пацієнтів. У кабінеті активної реабілітації люди з інвалідністю або ветерани війни, які мають ампутацію, за допомогою блочних тренажерів, велосипедів, вертикалізаторів тощо зможуть заново вчитись ходити, пристосовуватися до побуту, щоб самостійно рухатися й жити повноцінно. Також, є масажний кабінет та хол, у якому будуть проводити арт-терапію та групову психологію.



Після завершення ремонту на другому поверсі, відвідати реабілітаційний центр зможуть ветерани та ветеранки з інших областей.




Хочемо додати, що заклад названий на честь учасника “Ігор Нескорених” та військового Олега Кравця за позивним “Кара”. Олег служив у 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу, та загинув 11 травня 2023 року, захищаючи Україну від окупантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Настільна гра Dixit: ветерани та ветеранки можуть зануритися у світ фантазій та абстракцій.

1 коментар