Укрзалізниця спільно з ветеранським об’єднанням воїнів-залізничників, створюють систему повоєнної адаптації для залізничників, які доєдналися до збройних сил України та планують після Перемоги повернутися до роботи.
Про це пише на своїй сторінці компанія Укрзалізниця.
На зустрічі демобілізованих воїнів-залізничників з головою правління Укрзалізниці Євгеном Лященком та головою Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олексієм Семерунем, обговорили можливості для адаптації бійців, які раніше працювали у компанії Укрзалізниці.
“Вже близько 700 наших перших демобілізованих колег повернулися до роботи. І ніхто краще за них не розуміє, що додатково варто змінювати в компанії, щоб їхні побратими, які будуть надалі повертатися до Укрзалізниці, отримували ще більше розуміння, підтримки та можливостей”,- зазначив у ході зустрічі голова правління Укрзалізниці Євген Лященко
Загалом, за словами голови правління Укрзалізниці, у лавах збройних сил України служить понад 10 тисяч залізничників. Для компанії, важливо повернути їх до роботи та створити максимально комфортні умови для адаптації.
“Створення осередку ветеранів Укрзалізниці, їх залучення як для розв’язання проблемних питань, так і для спільної реалізації системних змін – наша мета та нагальне завдання”, — розповідає Євгенів Лященко.
Також, він додав, що спільно з ветеранами та компанією, вони зрозуміють, як допомогти тим, хто повернеться з війни у майбутньому, як пережити втрати рідних, як змінити робоче середовище та створити дружню корпоративну культуру, яка буде відкритою для наших героїв та героїнь.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ятеро ветеранів на протезах зібрали 10 мільйонів гривень для своїх побратимів на фронт.

1 коментар