Кава мілітарі

Участь ветеранів в ультрамарафоні США

Ветеран Богдан Ушарук взяв участь у «Ветеранська Десятка», і вперше представив Україну на дистанції 50 км на 47-му Марафоні Морської піхоти США.

Він та троє інших членів команди вшанували пам’ять своїх побратимів, які також були відібрані для участі в забігу, однак загинули в боротьбі за Україну.

«Богдан Ушарук став першим українським ветераном V10 («Ветеранської десятки»), який взяв участь в ультрамарафоні MCM-2022 на дистанції 50 км», – зазначила Надія Шапоринська, президентка організації US Ukrainian Activists (USUA), яка сприяла участі української команди в марафоні.

Богдан  став одним  із чотирьох ветеранів, які прибули до Вашингтона в межах ініціативи V 10, започаткованої Володимиром Гавриловим ще у 2016 році.

Участь ветеранів полягає у підтримці воїнів, яка демонструє незламний дух українців на  міжнародному спортивному заході в столиці США. Інші троє українських учасників МСМ-2022 – Руслан Попов, Павло Ковальський і Анатолій Вересенко – пробігли класичну марафонську дистанцію, 42 км 195 метрів.

Учасники  прибули до Вашингтона в п’ятницю для участі в забігах 47-го Марафону Морської піхоти США. На дистанції під час забігу в неділю їх підтримали представники українських організацій US Ukrainian Activists, United Help Ukraine, інші представники української громади в США, а також всі, хто вболіває за долю нашої країни.

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Черкащина передала 5 пікапів для морської піхоти

Наступна стаття

68 ракет

Схожі статті

Відбір для участі у міжнародних змаганнях “Ігри Нескорених” буде проходити у Львівській області

У Львівській області планують провести національні відбіркові змагання на основі яких буде сформовано склад національної збірної команди України…
Детальніше