На Рівенщині, на базі обласного госпіталю ветеранів війни розпочали будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу. Про це інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Саме на сьогодні, обласний госпіталь є основним медичним закладом в Україні, де проводять невідкладну реабілітацію військових після важких черепно-мозкових і спінальних травм.
На даному етапі на території госпіталю відбувається будівництво 4-того поверхового корпусу стаціонарного лікування, де буде працюватиме приймально-діагностичне відділення та адміністративно-побутовий блок.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветерани/нки та військові з пораненням можуть спробувати реабілітацію через спорт.

1 коментар