Військові інструктори та інструкторки Норвезької національної гвардії чотири тижні проводили навчання для українських військових задля підвищення досвіду ведення бойових дій.
Про це інформує Генеральний штаб ЗСУ.
Нацгвардія Норвегії брала участь у багатонаціональній навчальній операції INTERFLEX з базової загальновійськової підготовки бійців Збройних Сил України у Великій Британії та операції GUNGNE зі спеціалізованої підготовки в Норвегії, які триватимуть у повну силу протягом літа.

“Ми завершили чотири тижні навчання в Норвегії та стали набагато кращими солдатами. Тепер їдемо додому, щоб продовжити боротьбу. У формі ми всі схожі на воїнів. Але ми передусім люди з сім’ями, про які ми хвилюємося. Це ті, за кого ми боремося”, – розповідає військовослужбовець сил оборони України Андрій, який є головним представником українських військових на курсах підготовки Норвезької національної гвардії Heimevernet.
Андрій та його побратими відправились додому як друга ротація операції GUNGNE Норвезької національної гвардії. Нова група українців вже працює на чотиритижневому навчанні з тактичної медицини, влучної стрільби та основ управління боєм.



“Я отримав багато хороших відгуків. Як солдат я ніколи не був частиною організованішого військового устрою, ніж цей. Ми всі вражені інструкторами”, – каже Андрій.

Мета українських солдатів у рамках навчання – дізнатися, як діють норвезькі солдати та НАТО.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виплати для ветеранів до Дня Незалежності, хто може їх отримати.

1 коментар