У Львові, 24 березня о 11:00 в лікарні святого Пантелеймона Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова відкриватиме свою майстерню протезування, яке розраховане на 10 робочих місць та дозволить виготовляти та встановлювати сотню протезів на місяць. До команди протезистів уже приєдналися пацієнти, які втратили кінцівки через війну, зокрема, військові.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
«У команді центру – вісім фахівців. Це як протезисти із багаторічним досвідом роботи, так і молоді спеціалісти. Серед них Ілля Пилипенко – танкіст, що втратив ногу в бою. Захисник лікується у центрі НЕЗЛАМНІ. Невдовзі він отримає протез, а потім, пройшовши навчання, допомагатиме таким, як сам. Також у центрі є ще 6 вакансій протезистів», – йдеться у повідомленні.
Для мотивації пацієнтів, на стінах протезної майстерні висять фото незламних українців, які уже отримали протези в центрі. Слід додати, що від вересня у центрі встановлено більше сотні протезів, десять з яких – біонічні протези рук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львівському реабілітаційному центрі встановили протез ноги 19-річному захиснику України.

1 коментар