Кава мілітарі

У Львові відбулось відкриття Пагорбу памʼяті полеглих Захисників

Фото: Львівська міська рада

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Минулої суботи, 29 березня, у Стрийському парку міста Львова відбулось відкриття Пагорбу памʼяті полеглих Захисників та висадка дерев на їх честь.

Вздовж алеї на пагорбі висадили 35 сосен, 7 магнолій та кущ, які прикрасили деревʼяними пташкамиі. У висадці прийняли участь родини загиблих бійців, представники міської влади та місцеві мешканці.


“Дерева вздовж цієї алеї висаджені на честь полеглих захисників. Це простір стосунку – місце нашої пам’яті і вдячності. Місце нашої сили. Над ним, як і над усім нашим життям, сяють зорями душі наших Героїв, щоби ми могли ясно бачити наш шлях. Щоби їхня жертовна любов могла передаватися нам – нездоланна, життєдайна любов, якою ми творитимемо наше теперішнє і майбуттє”, – розповіли в Українському католицькому університеті.



Авторами проєкту є Український католицький університет, Український інститут когнітивно-поведінкової терапії та Центр “Коло сім’ї”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завершилось опитування щодо розвитку програми підтримки військових “Плюси”: Що відомо?

Total
0
Shares
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Попередня стаття

Керамічні вироби, шеврони, кава і ножі. Як минув перший цьогорічний ветеранський ярмарок у Львові

Наступна стаття

Понад три роки або 1095 днів минуло від терору на Київщині. Історії родин, які втратили найрідніших під час геноциду у Бучі

Схожі статті

Український фонд швидкого реагування оголосив про конкурс грантової підтримки для цивільного населення

Стартує подача заявок, від Українського фонду швидкого регулювання, на грантову програму, яка розроблена для вирішення нагальних критичних потреб…
Детальніше