Вчора, 20 серпня, упродовж дня 250 учасників боролися у таких видах змагань, як: штовханні ядра, стронгмені, легкій атлетиці, веслуванні на концептах, стрільбі з лука, жимі лежачи.
Про це пише на своїй сторінці Заступниця голови КМДА Марина Хонда.
До участі долучилися поранені військовослужбовці в семи категоріях: ампутації або сильні травми рук, ампутації або сильні травми ніг, ураження внутрішніх органів, атлети на кріслах колісних та з контузіями.



“Шлях реабілітації та реінтеграції військовослужбовців – тривалий та важкий. Місто постійно розвиває комплексні реабілітаційні програми для наших Захисників та Захисниць, які полегшують цей шлях. Спорт допомагає швидше повернутися до цивільного життя з новими навичками та досвідом”, – повідомляє Заступниця.








Слід зазначити, що “Київ Незламний” – це чудова можливість займатися спортом у колі побратимів. Змагання допомагають воїнам знайти мотивацію та натхнення на нові звершення, друзів-однодумців та нові сенси.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Житомирській політехніці відкрився п’ятий Центр ветеранського розвитку.

1 коментар