У Білогородці розпочав свою діяльність новий центр життєстійкості, який стане важливим осередком допомоги для захисників та захисниць, ветеранів, а також осіб з особливими потребами. Це вже вісімнадцятий центр на Київщині, що сприятиме соціальній інтеграції та підтримці.
Простір площею майже 100 кв. м дозволить одночасно надавати послуги 20-30 особам. Центр також планує проводити групові заняття в партнерстві з місцевим закладом дошкільної освіти відповідно до укладеного меморандуму.
Центр життєстійкості забезпечений кваліфікованим персоналом, до складу якого входять:
- П’ять фахівців соціальної роботи
- Два психологи
- Один кейс-менеджер, спеціалізований на допомозі людям у складних життєвих обставинах
Центр створений за підтримки благодійного фонду “БО Допомоги жителям Білогородської громади“.
Розташований за адресою: с. Білогородка, вул. Михайла Величка, 4б, центр реалізується в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?“, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською, та за підтримки Міністерства соціальної політики України.
