Одна із гарячих точок на фронті — це бахмутський напрямок, а точніше місто Бахмут за якого проливають кров українські захисники. З Бахмуту виїхала більша частина населення, оскільки немає можливості жити через постійні обстріли та бомбардування зі сторони окупантів.
Генштаб ЗСУ опублікував кадри служби зв’язків громадськості 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, як на сьогодні виглядає місто Бахмут.

“Так виглядає Бахмут. Вам може здатися, що це туман. Але ні. Це задимлення від пожеж та димових снарядів, які використовує ворог у відчайдушних спробах прорвати нашу оборону” – йдеться у повідомленні.



Слід зазначити, що станом на початок травня, у місті залишилося близько 1200 осіб з них, за наявними в адміністрації даними, 17 дітей, розказав Суспільному Донбас заступник міського голови Олександр Марченко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для українських біженців видаватимуть пенсію за спрощеною процедурою: Мінреінтеграції.

1 коментар