У вівторок, 16 травня у Міністерстві у справах ветеранів України відбувся перше засідання комісії, яка визначить кандидатів, що ввійдуть до складу національної збірної команди для участі в міжнародних змагань “Ігри Нескорених” 2023.
Про це інформує пресслужба Мінветеранів.
Змагання відбудуться у вересні у Дюссельдорфі (Німеччина). На засіданні визначили 24 учасників збірної з-поміж 120 лідерів змагань, які пройшли у квітні у Львові.
“Ми пишаємося нашими хлопцями й дівчатами, які з важкими вадами здоров’я, пораненнями повертаються до життя і показують своїм прикладом, що українці – сильна нація”, - зазначила очільниця Мінветеранів Юлія Лапутіна.


Хочемо зазначити, що Україна вперше взяла участь в “Іграх Нескорених” в 2017 році. Мінветеранів є відповідальним за організацію та проведення “Ігор Нескорених” з 2019 року. Через пандемію Covid-19 “Ігри Нескорених” двічі переносились та відбулись лише у 2022 році. За результатами змагань, які відбулися в м. Гаага, Королівство Нідерланди у квітні 2022 року, збірна команда України виборола 16 медалей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20 травня стартує благодійний марафон “Забіг для сталевих. RUN FOR AZOVSTAL.”, для підтримки захисників “Азовсталі”.

May I just say what a comfort to discover somebody who really knows what theyre talking about on the net. You definitely understand how to bring a problem to light and make it important. More people ought to check this out and understand this side of the story. I was surprised you arent more popular given that you surely have the gift.