21 жовтня, російські загарбники викрали вихованців Херсонського обласного дитячого будинку, – голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.
За словами Янушевича, забрали 46 дітей. Їх вивезли на машинах швидкої допомоги до тимчасово окупованого Сімферополя. Відомо, що окупанти викрадали дітей віком до 5 років. Самі вони називають цей процес “евакуацією”.
