Команда Центр реабілітації, протезування та реконструктивної хірургії для постраждалих від війн “Superhumans” запрошує ветеранів та ветеранок долучитися до оркестру ветеранів на протезах.
Метою такої ініціативи є повернути у ремесло творчості оборонців, які до мобілізації у військо активно займалися музикою.
“На фронт пішло чимало творчих українців, зокрема музикантів. На жаль, серед них є поранені і ті, хто втратив кінцівки через війну. Та ми віримо, що завдяки протезуванню та реабілітації, багатьом, частково чи повністю, вдалося відновити ремесло і продовжувати реалізувати свій талант!”, – йдеться у повідомленні.
Доєднатися до оркестру можуть запротезовані ветерани/-ки або цивільні музиканти, які внаслідок війни втратив кінцівку чи кінцівки, але після успішного протезування та реабілітації знову повернувся до гри на будь-якому музичному інструменті.
Більше про таку можливість ви можете дізнатися звернувшись до команди центру у соцмережах.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветерани та військові можуть безкоштовно лікувати зуби в українських стоматологічних закладах.

1 коментар