Працівники автомайстерні з Харківщини самотужки переробляють устаткування та виробляють бронежилети для військових та цивільних.
Про це розповів директор Українського ресорного центру Ігор Єфименко в інтерв’ю 24 Каналу.
Працівники автомайстерні навчилися перероблять устаткування з нуля, спершу до них звернулася поліція – просто попросила ресорну сталь, щоб самим зварити пластини. Вже на підприємстві команда сказала, що це нікуди не годиться. Бо ці пластини не є безпечними. І вони самі почали оброблювати та виготовляти захист. Навіть перші пілотні зразки були 3 класу захисту.
«Дуже хотілося допомогти. Маючи таке обладнання, досвід, ми зробили щось, що прискорить нашу перемогу. За цей час вже виробили близько 4 тисяч бронежилетів»,– зазначив Ігор Єфименко.
Напередодні Нового року підприємство отримало сертифікацію. Зараз вони виготовляють плити 5 класу захисту. Бронежилети отримують не лише військові та волонтери.
